כיצד נדע האם עלינו לגשת לטיפול פסיכולוגי?

לא קיימת תשובה חד-משמעית לשאלה זו. התשובה הכללית והנכונה ביותר היא שעל מטופל לשקול טיפול פסיכולוגי במקרים בהם איכות חייו נפגמת או שאינה עומדת בציפיות המטופל וזאת בגלל בעיה פסיכולוגית כזו או אחרת. בשלב הזה, פסיכולוג מומלץ יוכל לאבחן את המצב ולהציע טיפול בהתאם לצורכי המטופל.

יתרונות הטיפול זוגי ומשפחתי

טיפול משפחתי וטיפול זוגי שנעשה בידי פסיכולוגים מומלצים, כמו כל סוג טיפול אחר, נועד להקל על מצוקה, לאפשר תפקוד נורמטיבי, לרפא כאבים ולמנוע במידת האפשר קשיים עתידיים. ייעוץ וטיפול פסיכולוגי עבור הגיל השלישי נמצא מחקרית כטיפול אפקטיבי באותה מידה בה משמש אותו טיפול יעיל לאוכלוסיות צעירות יותר. יעוץ פסיכולוגי ניתן כמענה ראשוני ויחיד או באופן משולב עם טיפול תרופתי, וזאת בהתאם לצרכיו של האדם הפונה. כיצד פונים לפסיכולוגים מומלצים? הדרך הנבונה ביותר תהיה באמצעות התרשמות אישית ובלתי אמצעית של המטופל ומשפחתו.

קשיים רגשיים כמו חרדה, דיכאון, אדישות, בלבול, ייאוש, אבל, התבודדות, פסימיות וחוסר חשק זוכים למענה הולם במהלך הייעוץ הפסיכולוגי. באבחון מדויק של פסיכולוג מומלץ, בפעמים רבות בגיל זה ניתן יהיה לצפות לשיפור מהיר לאחר תקופה קצרה יחסית של טיפול פסיכולוגי בהתאם לצרכים של המטופל.
לקביעת פגישת יעוץ ראשונה מותאמת אישית עם פסיכולוג מומחה לגיל השלישי, צרו עמנו קשר בטלפון: 050-7506621

פסיכולוגים לגיל השלישי

Ready to Buy this theme? This is call to action area

Joeby is a simple clean and modern PSD template for corporate/agency, business and portfolio sites. All layers are grouped and well organized - so it’s easy to modify.

Buy It Now