מערכות יחסים בריאות ויציבות בין בני זוג ובין בני המשפחה הן מקור לתמיכה והרבה עצמה, יחסים קרובים המבוססים על תקשורת טובה עם בן הזוג או עם הילדים יעניקו לנו תחושה טובה, דימוי עצמי בריא וגישה חיובית לחיים. היום פנייה לטיפול זוגי ומשפחתי היא דבר שבשגרה, כל משפחה תוכל ללמוד בעזרת הטיפול איך לתפקד טוב יותר, איך לספק לבני המשפחה תמיכה ובעיקר, איך להתמודד עם שינויים ואיך לבנות ערוצי תקשורת טובים.

טיפול זוגי ומשפחתי מיועד לכל סוגי המשפחות, הטיפול מומלץ במקרים של קושי בהתמודדות עם שינויים או טראומה עמה מתמודדת המשפחה, קושי בהתמודדות עם קשיים כלכליים, התמודדות עם גיל ההתבגרות, גיל המעבר, הצטרפות של תינוק חדש למשפחה וכן הלאה. משפחות חכמות יודעות מתי כדאי לפנות לקבלת ייעוץ ותמיכה.

כיצד מתבצע הטיפול הזוגי והטיפול המשפחתי?

ראשית נבדיל בין טיפול זוגי לבין טיפול משפחתי, הטיפול הזוגי מתמקד בעיקר במערכת היחסים הזוגית, הוא נוגע גם ביחסים על הילדים ושאר בני המשפחה, אך העיקר בו נעסוק במהלך הטיפול יהיה חיזוק המערכת הזוגית והתמודדות עם קשיים בזוגיות, תחושות של ריחוק, בעיות תקשורת, הורות, קבלת החלטות משותפות כזוג ועוד.

הטיפול המשפחתי מתמקד במשפחה ובוחן את היחסים בין ההורים לילדים, היחסים בין האחים ובמידת הצורך גם את היחסים עם המשפחה המורחבת. במהלך טיפול משפחתי תיתכן התייחסות לקשיים המתעוררים בזוגיות אך עיקר הטיפול יתמקד במשפחה. הטיפול המשפחתי מתקיים בהשתתפות הילדים או ללא, ייתכן כי תהיינה פגישות בהם תשתתף כל המשפחה לצד פגישות אישיות, פגישות בהם ישתתפו רק ההורים ופגישות בהם ישתתפו רק הילדים.

למה כדאי לפנות לקבלת טיפולים זוגיים ומשפחתי?

יש לכם הזדמנות לחזק את הקשרים המשפחתיים, ללמוד להיות הורים טובים יותר, לסייע לילדכם לפתח דימוי עצמי בריא וקשרים טובים אתכם ההורים ועם האחים. גם הזוגיות תוכל להשתפר פלאים ולהפוך חזקה ועמידה במשברים בעזרת טיפול זוגי מתאים בזמן הנכון.

 

טיפול זוגי ומשפחתי שיפור הזיכרון

Ready to Buy this theme? This is call to action area

Joeby is a simple clean and modern PSD template for corporate/agency, business and portfolio sites. All layers are grouped and well organized - so it’s easy to modify.

Buy It Now