מרפאת שיפור הזיכרון

מרפאת ברוש לזיכרון מציעה אבחון אישי ושירותי מעקב לבני 60+ אשר מביעים דאגה ביחס לתפקוד הזיכרון שלהם וביחס לתפקודים קוגניטיביים אחרים ומעוניינים לתרגל שיטות של שיפור זיכרון למבוגרים בצורה הדרגתית. הפניות הנפוצות למרפאה הן בקשות לשיפור הזיכרון בגיל השלישי וסביב תלונות תופעות של שכחה כגון שכחת שמות, שכחת פגישות, אובדן חפצים, כמו גם הופעת בעיות שפה, קשיים בחשיבה, קשיים בתשומת לב וריכוז או הופעת שינוי התנהגותי או אישיותי. הפונים עוברים אבחון יסודי ומעמיק ולאחר מכן טיפול מקיף הכולל תרגילים לשיפור הזיכרון, כמו גם יעוץ, הדרכה והנחיה לבני המשפחה.

תרגילים לשיפור הזיכרון בגיל השלישי

היכולת לזכור, לשפר את הזיכרון, לחשוב ולהבין, כמו גם היכולת להביע דעה ולהתמצא במרחב, הן ללא ספק מהנכסים החשובים ביותר של האדם. החשש מאובדן יכולות מנטליות חיוניות אלה, מעורר חרדה בקרב מבוגרים רבים אשר מחפשים שיטות לשיפור זיכרון למבוגרים. החל מגיל חמישים לערך, היכולות המנטליות שלנו נמצאות בתהליך של ירידה, ומתרחשת ירידה בזיכרון, בכושר ובמהירות שליפת מידע או שמות. מחקרים רבים הוכיחו שביצוע תרגילים לשיפור הזיכרון עשויים לסייע בצורה משמעותית במקרים אלה.

התקדמות המחלה
מחלות הגיל השלישי מביאות עמן גם הן לעתים קרובות ירידה בתפקודים המנטליים, עד להתפתחות של דמנציה עם הפרעה קשה בתפקודי היומיום. האבחון המוקדם של הפרעה תפקודית מנטלית, הינו מהלך המאפשר להפעיל תוכניות מניעה, בתקווה להשפיע על קצב ההתדרדרות, שיפור הזיכרון בגיל השלישי ואולי אף לדחות את מועד הופעת מחלת האלצהיימר, דמנציה והפרעות קוגניטיביות אחרות, וכן להפחית את חוסר הוודאות לגבי המצב בהווה ולהשיג שיפור זיכרון למבוגרים וצעירים בפועל באופן פוזיטיבי.

שיפור הזיכרון

Ready to Buy this theme? This is call to action area

Joeby is a simple clean and modern PSD template for corporate/agency, business and portfolio sites. All layers are grouped and well organized - so it’s easy to modify.

Buy It Now